LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë të veshim në një dasmë? Ja çfarë sugjerohet

27 Korrik 2023, 20:12, Trending CNA

Çfarë të veshim në një dasmë? Ja

Periudha e verës përpos pushimeve është dhe një periudhë ku shumë çifte vendosin të kurorzojnë në martesë dashurinë e tyre.

Për të gjithë që janë të ftuar në një dasmë është me interes të dinë se cilat janë veshjet në të përshtatshme.

Hillary Williams, pronare e një kompanie të planifikimit të dasmave, tha pës Stltoday se të ftuarit po largohen nga fustani i zi apo kostumi i zi.

Floralet dhe ngjyrat e ndezura janë një tendencë e madhe për veshjet e të ftuarve të dasmës këtë verë.

Ajo  thotë se në muajt e verës, është një ide e mirë të shmangni ngjyrat e zeza dhe të errëta.

Sipas saj nuancat e nxehta këtë verë janë portokalli e ndezur, të gjitha nuancat e rozës, bluja e oqeanit e jeshilja, thotë Sullivan./CNA.al

Lajmet e fundit nga