LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lamtumirë flokë të gjata/ Ky do të jetë modeli i preferuar i vajzave këtë verë

3 Maj 2023, 20:21, Trending CNA

Lamtumirë flokë të gjata/ Ky do të jetë modeli i

Stili i flokëve Bob ishte dominues në vitin 2019 dhe kjo u vu re në të gjitha trendet e prezantuara nga hair stylists kudo në botë. Ky stil do të jetë edhe këtë vit një nga më të preferuarit më prerje të çuditshme, disa prej tyre josimetrike. Hije të çrregullta, të zbardhura dhe të stiluara në çdo mënyrë të paimagjinueshme.

Ndiqni galerinë për të parë modelet që do të dominojnë këtë pranverë.

 

Lajmet e fundit nga