LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Victoria Beckham rikthen modën e viteve ‘50/ Këto janë këpucët që nuk duhet t’ju mungojnë

4 Prill 2023, 16:08, Trending CNA

Victoria Beckham rikthen modën e viteve ‘50/ Këto janë

Victoria Beckham e njohur tashmë si ikonë e modës, ka risjellë edhe njëherë çizmet dhe këpucët e stilit pin-toe, ose të njohura ndryshe si çizmet me majë.

Nëse po mendoni se çfarë duhet të paketoni në valixhën tuaj të pushimeve verore, Victoria Beckham na ka dhënë disa ide tepër interesante.

Ajo është parë në disa dalje të saj teksa ka kombinuar takat dhe çizmet e stilit pin-toe me veshjet e saj plot ngjyra.

Më poshtë do të gjeni disa ide të vlefshme për t’u dukur "trendy" si Victoria Beckham./CNA.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga