LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të visheni në muajin mars/ 10 ide veshjesh për pranverë

14 Mars 2023, 09:31, Trending CNA
Si të visheni në muajin mars/ 10 ide veshjesh për pranverë
Foto ilustruese

Marsi është muaji i pranverës. Muaji që do ta çojë gardërobën tonë drejt lehtësisë, falë klimës më të butë.

Sigurisht, shiu do të jetë konstant dhe temperaturat nuk do të jenë shumë të larta, por sigurisht që do të ketë një mënyrë për të lëvizur më lirshëm mes veshjeve në gardërobën tonë.

Rregulli i parë, vendosni jorganët dhe gëzofin në sirtar dhe vendosni veshjet e përkohshme si palltot apo xhaketat e lëkurës.

Pasi kjo stinë do të favorizojë veshjet me ngjyra dhe lule. Për të pasur disa ide se si mund të kombinoheni gjatë këtij sezoni, "Vogue.it" ju prezanton disa mënyra kombinimi./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga