LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dukuni yll si Chiara Ferragni/ Modeli i thonjve që "po çmend" vajzat

25 Mars 2023, 15:42, Trending CNA

Dukuni yll si Chiara Ferragni/ Modeli i thonjve që "po

Thonjtë rozë me perla të Chiara Ferragnin janë trendi i fundit për këtë pranverë.

I kemi parë ditët e fundit kur Chiara festoi ditëlindjen e fëmijëve me bashkëshortin e saj Fedez, duke i kombinuar me flokët bob në një ngjyrë të parezistueshme pranverore.

Reflektimet e ylberta të smaltit perlë të Chiara Ferragni-t janë një përzierje midis shkëlqimit verbues të diellit pranveror dhe nuancave të rozës aurora, rozë-vjollcës së butë margaritar që ndonjëherë shfaqet si dritat e Aurora Borealis.

Në këtë foto Chiara tregon mirë të gjitha reflektimet e manikyrit të saj./CNA.al

 

Dukuni yll si Chiara Ferragni/ Modeli i thonjve që "poDukuni yll si Chiara Ferragni/ Modeli i thonjve që "po

 

Lajmet e fundit nga