LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pranvera po troket/ Disa ide kreative për thonjtë tuaj

21 Mars 2023, 16:10, Trending CNA

Pranvera po troket/ Disa ide kreative për thonjtë tuaj

Tashmë pranvera është duke ardhur dhe bashkë me të dhe dilemat e vajzave lidhur me pamjen e tyre të jashtme.

Kurimi dhe bërja e thonjve është kthyer tashmë në një domosdoshmëri për vajzat dhe kombinimi i ngjyrave sipas stinës dhe garderobës krijon konfuzione.

Këtë pranverë sugjerohet që të përdorni ngjyra si çiklami, rozë e lehtë e kombinuar me detaje të vogla minimaliste dhe padyshim ngjyra e bardhë e kombinuar më së miri me ngjyrat pranverore.

Më poshtë do të gjeni disa ide për thonjtë tuaj./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga