LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë elegancë

15 Prill 2023, 20:35, Trending CNA

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë

Një palë loafers apo çizme deri tek gjuri nuk janë të vetmet zgjedhje të mundshme për të kompletuar një veshje pranverore. 

Atletet janë elegante dhe casual dhe mund të vishen me gjithçka, nga pantallonat e gjera të frymëzuara nga veshjet e meshkujve deri te kostumet pranverore. 

Kombinimi i stilit fustan + atlete është perfekt për fundjavën, zyrën ose udhëtimin e radhës – në fund të fundit, këto këpucë janë krijuar për të ecur.

1.

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë

2.

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë

3.

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë

4.

Si të veshim fustanet me atleta/ Ide kombinimesh që premtojnë

Lajmet e fundit nga