LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fustani xhins, "trendy" i fundit për pranverën/ Modelet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

10 Prill 2023, 15:05, Trending CNA

Fustani xhins, "trendy" i fundit për pranverën/ Modelet

Fustani minixhins është rikthyer në modë për pranverën 2023.

Ndërsa ditët zgjasin, disa dilema se çfarë të vishni në mes të sezonit rikthehen. 

Por një gjë është e sigurt që në gardërobën tuaj nuk duhet të mungojë fustani xhins, për pranverën e verën 2023.

Çdo vit, në këtë periudhë, fustani minixhins rishfaqet si një nga zgjidhjet stilistike më të mira dhe as këtë pranverë nuk duhet të përjashtohet.

Këtë vit, pra, veshja është gjithashtu e disponueshme në një sërë variantesh: një fustan trapez me rripa të hollë për t'u veshur me një bluzë bazë, në formë busti për t'u dukur seksi ose një prerje më e lehtë për ata që kërkojnë një prekje praktike./CNA.al

 


 

Lajmet e fundit nga