LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me 6 veshje dhe aksesorë

29 Prill 2023, 21:19, Trending CNA

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

Mes diellit dhe temperaturave gjithnjë e më të larta duket se ka ardhur koha për të bërë një pushim nga zhurma e qytetit.

Më poshtë do të gjeni ide se si mund të krijoni një veshje për një udhëtim jashtë qytetit.

#1 Barbour klasik

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

#2 Një kapelë dielli dhe një palë Jorts

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

#3 Një këmishë e lehtë prej liri

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

#4 Një triko shumëngjyrëshe

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

 

#5 Një shishe, por jo e parëndësishme

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

#6 Rroba banje

Si të dukeni perfekte për një udhëtim jashtë qytetit me

Lajmet e fundit nga