LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Yjet botëror po "çmenden" pas tyre/ Golden Goose, atletet që po pëlqehen në të gjithë botën

25 Prill 2023, 18:13, Trending CNA

Yjet botëror po "çmenden" pas tyre/ Golden Goose, atletet

Të gjithë yjet ndërkombëtare po veshin atletat Golden Goose. Nga Alessandra Ambrosio te Rita Ora, nga Dakota Fanning te Selena Gomez, nga Taylor Sëift te Gisele Bundchen, nga Jessica Biel te Reese Ëitherspoon dhe Ashley Park kuptojmë pse ato tashmë janë kthyer në një ikonë të modës ndërkombëtarisht. 

Yjet botëror po "çmenden" pas tyre/ Golden Goose, atletet

Më poshtë do të gjeni modele të atletave Golden Goose të cilat duhet t'i blini menjëherë:

 

Yjet botëror po "çmenden" pas tyre/ Golden Goose, atletet

 

 
 

Lajmet e fundit nga