LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sandale ari për t’u dukur “trendy”/ Si mund t'i kombinoni gjatë verës

28 Maj 2023, 15:15, Trending CNA

Sandale ari për t’u dukur “trendy”/ Si mund t'i

Nëse jeni duke kërkuar për një aksesor thelbësor për verën 2023 (dhe për ta veshur edhe në vitet e ardhshme), duhet të investoni në një palë sandale floriri. 

Janë këpucët verore që potencialisht mund të na japin kënaqësi të madhe për sa i përket stilit: ato kompletojnë çdo pamje verore në perfeksion.

Më poshtë do të gjeni disa nga modelet më të bukura që padyshim do të jenë të domosdodhme në garderobën tuaj./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga