LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nike Air Jordans, “fiksimi” i Jennifer Lopez/ Ide për t’i kombinuar në mënyrën e duhur

27 Maj 2023, 15:58, Trending CNA

Nike Air Jordans, “fiksimi” i Jennifer Lopez/ Ide për t’i


Në botën e modës ka “dashuri” që kapërcejnë tendencat e modës dhe bëhen një pasion i vërtetë: ky është rasti i Jennifer Lopez për Air Jordans, atletet Nike të dizajnuara për kampionin e basketbollit Michael Jordan që shkroi historinë e markës.

Diva e pop-it i pëlqen atletet ikonë deri në atë pikë sa i bën ato një shenjë dalluese të stilit të saj personal, duke e shndërruar çdo paraqitje në një mundësi të përsosur për t'i treguar ato, qoftë duke shkuar në palestër apo shëtitje në rrugët e Los Anxhelosit.

Më poshtë do të gjeni dhe ide se si ylli i muzikës botërore i ka kombinuar ato dhe duket vërtetë bukur./CNA.al

 

 

 

 

 
 

Lajmet e fundit nga