LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Për vajzat e fiksuara pas të zezës/ Këto janë modelet perfekte të rrobave të banjës

25 Maj 2023, 17:38, Trending CNA

Për vajzat e fiksuara pas të zezës/ Këto janë modelet

Vera tashmë ka trokitur dhe çdo vajzë ka filluar të mendojë për rrobat më të përshtatshme të banjës për të.

Ngjyra, modeli dhe mënyra se si ngjyrat kombinohen luajnë një rol të rëndësishëm në përzgjedhjen e modelit më të përshtatshëm të rrobave të banjos për çdo vajzë dhe grua.

Ngjyrat e çelura, si një portokalli e fortë, e verdha, jëshilja, bluja, roza janë ngjyrat perfekte për të rënë në sy mes qindra mijëra personave të tjerë  dhe do nxjerrë në pah ngjyrën perfekte të lëkurës suaj.

Por për ato vajza dhe gra të cilat nuk dëshirojnë të “guxojnë” me ngjyrat e verës dhe janë të fiksuara me ngjyrën e zëzë, më poshtë do të gjeni modelet perfekte për të nxjerrë linjat trupore në pah dhe për të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga