LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk është më pakujdesi/ Rrobat e rrudhosura, trend i kësaj vjeshte

18 Shtator 2023, 15:51, Trending CNA

Nuk është më pakujdesi/ Rrobat e rrudhosura, trend i kësaj

Trendet në veshje janë herë nga më të çuditshmet dhe ndonjëherë nga më interesantet.

Tendencat më të reja të kësaj vjeshje do t'ju bëjnë të hiqni dorë nga hekurosja e rrobave.

Kjo pasi gjatë Javës së modës është vënë re një detaj i rëndësishëm. Fashionistet janë shfaqur me rroba të rrudhosura.

Ata kanë bërë kombinime të ndryshme me funde, fustane, pantallona, këmisha apo edhe xhaketa, të cilat kanë qenë të rrudhosura.

Ndonëse më parë rrobat e pahekurosura tregonin “neglizhencë”, tashmë kjo do të cilësohet si stil dhe liri.

Patjetër që nuk do të jetë një kohë e mirë për të fiksuarit pas hekurosjes së rrobave, por moda sjell trende nga më të ndryshmet./ CNA

Lajmet e fundit nga