LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gigi Hadid na kthen në kohën e divave të muzikës/ Risjell fiksimin e vajzave me pantallonat

12 Gusht 2023, 18:05, Trending CNA

Gigi Hadid na kthen në kohën e divave të muzikës/ Risjell

Një trend i fundit po na rikthen në fiksimin e vajzave, në kohën e divave të muzikës.

Bëhet fjalë për pantallonat me bel të shkurtër, të cilat kanë qenë një nga modelet që Shakira, Britney Spears apo Jeniffer Lopez mbanin më shumë se dy dekada më parë.

Këtë model që preferohej masivisht në vitet 2000 e rikthen modelja e njohur, Gigi Hadid, e cila është parë në publik me xhinse dhe pantallona me bel të shkurtër.

Ky trend që bëri për vete vajzat dy dekada më parë, me siguri do të përqafohet në masë nga çdokush./ CNA

Lajmet e fundit nga