LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për vjeshtën 2023

30 Gusht 2023, 22:17, Trending CNA

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Moda po rikthen këtë vjeshtë modele të ndryshme atletesh në tendencë.

Adidas, Salomon dhe Nike kanë prezantuar tashmë modelet që do të bëhen domodoshmëri për garderobën tuaj.

Disa retro dhe delikate, atletet e vjeshtës 2023 përcaktojnë stilin e rrugës dhe janë të preferuarat absolute për ata që kalojnë orë të gjata jashtë shtëpisë, por në të njëjtën kohë nuk duam të sakrifikojnë stilin dhe rehatinë.

Atletet që do të jenë në trend do t'i veshim në çdo kombinim dhe në çdo mënyrë të mundshme.

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Për adhuruesit e stilit retro atletik, modeli Mexico 66 i markës japoneze Onitsuka Tiger është i domosdoshëm. 

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Në stilin sportiv, modeli Shox i Nike mund të kombinohet me gjithçka.

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Atletet anti-style Salomon tashmë janë një zgjedhje edhe për veshje zyre, pasi përshtaten në mënyrë perfekte.

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Këpucëve origjinale të vrapimit nuk mund të mungonin në trendet e kësaj vjeshte dhe kuptohet se janë zgjedhja më praktike për jetën e përditshme./ CNA

Jeni adhurues të atleteve?/ Ja tendencat që duhen njohur për

Lajmet e fundit nga