LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjysmëçizmet me platformë, këpucët që risolli në trend Taylor Swift

8 Shtator 2023, 21:22, Trending CNA

Gjysmëçizmet me platformë, këpucët që risolli

Taylor Swift aktualisht është në mes të turneut të saj historik Eras dhe gjatë daljeve të fundit ka pikasur me stilin e saj të veshjes.

Ajo u shfaq me pantallona të zeza, një bluzë në të njëjtën ngjyrë, një Kapele bezhë “Ralph Lauren” dhe një çantë lëkure bezhë.

Mes të tjera, ato që ranë në sy janë gjysmëçizmet e zeza me platformë.

Gjysmëçizmet me platformë janë pëlqyer shumë nga vajzat dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun sapo i riktheu në trend.

Dhe pritet që ky trend të përqafohet nga të gjithë./ CNA

Gjysmëçizmet me platformë, këpucët që risolli

Gjysmëçizmet me platformë, këpucët që risolli

Gjysmëçizmet me platformë, këpucët që risolli

Lajmet e fundit nga