LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

15 pulovra kashmiri që nuk duhet t’i mungojnë dollapit tuaj këtë vjeshtë

1 Shtator 2023, 20:25, Trending CNA

15 pulovra kashmiri që nuk duhet t’i mungojnë dollapit tuaj

Pulovrat e kashmirit janë një nga veshjet më të preferuara, jo vetëm për shkak të pëlhurës super të butë, por edhe trikotazhit të punuar bukur.

Kjo është edhe arsyeja pse në dollapin tonë nuk mungojnë kurrë pulovrat e kashmirit.

Në trendet e kësaj vjeshje do të jenë sërish veshjet e kashmirit, 15 prej këtyre modeleve ne po i sjellim më poshtë.

Pulovrat e thjeshta me jakë klasike janë njëra nga zgjedhjet ideale për ditët e ftohta të verës, ashtu si ato që janë në formën e një gjysmë golfi.

15 pulovra kashmiri që nuk duhet t’i mungojnë dollapit tuaj

Edhe pulovrat me jakë polo janë një nga zgjedhjet më të duhura që mund të kombinohen me pantallonat e gjera.

Ndërsa ato me jakë polo dhe me kopësa janë një kombinim perfekt me xhinse. Disa modele të tjera janë pluvorat e thurura, ato të thjeshta me vija, ato në formë golfi, me jakë apo edhe si hoodie.

Më e rëndësishme është që pulovrat e kashmirit do të jenë një domosdoshmëri që nuk duhet t’i mungojë dollapit tuaj./ CNA

Lajmet e fundit nga