LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

11 Shtator 2023, 16:59, Trending CNA

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

Surprizat në Javën e Modës në New York nuk kanë të mbaruar. Personazhet më në zë në fushën e modelingut dhe jo vetëm, janë paraqitur me veshje nga më të ndryshmet.

Njëra prej tyre është vjeshja pa pantallona.

Ishte supermodelja Gisele Bündchen, e cila sigurisht solli një look elegant. Modelja u shfaq me një xhaketë xhins XXL të Frame, të cilën e kishte veshur si një fustan. Ajo e kombinoi atë me këpucë me platformë.

Në fakt, trendi pa pantallona është përqafuar edhe nga të tjera yje të skenës. Kendall Jenner veshi një xhaketë në formë kutie, me kopsa të mëdha.

Heqja dorë nga pantallonat mund të duket si një koncept i guximshëm, por shumë vajza e shohin njësoj si të vishnin një fustan mini./ CNA

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

Surprizat në Javën e Modës/ Rikthehet trendi pa pantallona

Lajmet e fundit nga