LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E frymëzuar nga vitet '70/ Taylor Swift rikthen bluzat e thurura

20 Tetor 2023, 19:37, Trending CNA

E frymëzuar nga vitet '70/ Taylor Swift rikthen bluzat e thurura

Ylli i popit, Taylor Swift është shfaqur mahnitëse gjatë darkës së djeshme me mikeshat e saj më të mira, Selena Gomez, Zow Kravitz dhe Keleigh Sperry.

Vajzat u fotografuan pranë restorantit të preferuar të të famshëmve në Sushi Park, në West Hollywood.

Sëift ishte veshur me xhinse të gjera dhe një bluzë të shkurtër të thurur, në ngjyrë krem. Këtë bluzë ajo kishte veshur mbi një blute të zezë.

Ky stil i saj në natën e vajzave duket se është i frymëzuar nga vitet '70.

Nga ana tjetër, mikeshat e saj ishin kombinuar me të zeza, përveç Sperryt, e cila kishte veshur edhe një xhaketë xhins të bardhë.

Megjithatë, të katërta vajzat dukeshin thjeshtë magjepsëse./ CNA

E frymëzuar nga vitet '70/ Taylor Swift rikthen bluzat e thurura

E frymëzuar nga vitet '70/ Taylor Swift rikthen bluzat e thurura

Lajmet e fundit nga