LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë në mënyrë perfekte me xhinset

14 Tetor 2023, 16:01, Trending CNA

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Një palë xhinse të kombinuara me çizme janë veshja më e rehatshme për sezonion vjeshtë-dimër.

Dhe në këtë sezon, çizmet janë tendencat që e plotësojnë veshjen tuaj.

Ne kemi gjetur pesë stile çizmesh që mendojmë se do të duken shkëlqyeshëm me xhinse vit pas viti pa dështuar.

Çizmet prej kamoshi

Ato mund t'i përshtaten si pamjeve të rastësishme ashtu edhe atyre më të veçanta dhe ofrojnë teksturë të pasur dhe një ndjenjë komoditeti.

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Çizmet me majë

Vitet '90 vazhdojnë të frymëzojnë tendencat më të mëdha të sezonit dhe tani është radha e çizmeve me majë.

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Çizme me platformë me lidhëse

Një palë çizme me platformë dhe me lidhëse është zgjidhja perfekte nëse dëshironi të bëni rrugë të gjata dhe të keni komoditet.

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Çizme me majë katrore

Në trend, por që tentojnë të bëhen të përjetshme, çizmet me majë katrore janë një stil i preferuar i vajzave të modës.

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Çizme Cowboy

Çizmet Cowboy do të bëhen pasioni juaj si në kombinim me xhinse, ashtu edhe me fustane./ CNA

Çizmet, trendi i çdo vjeshte/ 5 stilet që shkojnë

Lajmet e fundit nga