LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Si të vishni një fustan lëkure me taka me majë si Dua Lipa

29 Tetor 2023, 16:03, Trending CNA

Foto/ Si të vishni një fustan lëkure me taka me majë si Dua

Dua Lipa ishte një nga të ftuarat e nderit në "AFI Fest 2023", së bashku me Greta Gerwig dhe Billie Eilish mes personazheve të tjerë të famshëm.

Konkursi i mbajtur në Los Angeles nga Instituti Amerikan i Filmit ishte ambienti perfekt që ajo të vishte një fustan mahnitës.

Lëkurë e gjatë, e zezë dhe firma e Gucci-t, ishte perfekte për Dua Lipën, pasi tregonte ngjyrën e saj të re të flokëve.

Për të kompletuar "look"-un ajo zgjodhi një palë taka me majë./ CNA

Foto/ Si të vishni një fustan lëkure me taka me majë si Dua

Lajmet e fundit nga