LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa darkon me të dashurin e ri Romain Gavras dhe prindërit e saj

30 Gusht 2023, 21:24, Kosova & Bota CNA

Dua Lipa darkon me të dashurin e ri Romain Gavras dhe prindërit e saj

Marrëdhënia e Dua Lipës me Romain Gavras duket se po shkon shumë mirë pasi çifti darkoi me prindërit e saj të martën në Ibiza.

Këngëtarja shqiptare 28-vjeçare dhe i dashuri i saj 42-vjeç kanë shijuar një darkë nën dritën e hënës në restorantin Juntos House ku iu bashkuan nëna e saj Anesa dhe babai Dukagjin.

Ajo dukej tejet twrheqwse me një fustan të tejdukshëm të bardhë. Romain, i cili është një regjisor, ishte i veshur me një këmishë të gjelbër të errët.

Dua gëzon një marrëdhënie të ngushtë me prindërit e saj dhe shpesh poston foto me ta në rrjetet e saj sociale.

Një burim i tha MailOnline se nuk është hera e parë që Romain takon nënën dhe babanë e Duas.  

Dua ka qenë në lidhje me të dashurin e saj Romain që në fillim të këtij viti dhe dyshja kanë kaluar një festë romantike së bashku ditët e fundit. 

Çifti u lidh për herë të parë në mars, kur u fotografuan të kapur për dore  teksa po largoheshin nga sfilata e Javës së Modës në Paris, Saint Laurent. 

Burimet pohuan se në atë kohë dyshja ishin njohur me njëri-tjetrin për muaj të tërë, pas ndarjes së saj nga Anwar Hadid, vëllai i modeleve Gigi dhe Bella, në vitin 2021. 

Një burim i brendshëm tha për The Sun : “Dua dhe Romain janë njohur në heshtje për disa muaj. Ata kanë shijuar kalimin e kohës së bashku.

Dyshja takuan rrethet e ngushta të njëri-tjetrit gjatë periudhës festive dhe kanë shumë të përbashkëta./ CNA

Lajmet e fundit nga