LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Futbollisti 12-vjeçar goditet nga rrufeja

30 Gusht 2023, 19:58, Kosova & Bota CNA

Futbollisti 12-vjeçar goditet nga rrufeja

Një djalë 12-vjeçar është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin e Chieti, Itali  pasi është goditur nga rrufeja.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në kampin Celdit në Chieti, teksa 12-vjeçari do po fillonte stërvitjen me shokët e skuadrës.

Futbollisti i ri u transportua më pas me ambulancë në spitalin aty pranë Ss Annunziata dhe po është nën kujdesin e mjekëve./ CNA

Lajmet e fundit nga