LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy që nuk duhet t'ju mungojnë

17 Nëntor 2023, 18:55, Trending CNA

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Sezoni i çizmeve ka filluar zyrtarisht.

Në trendet e sezonit vjeshtë-dimër janë padyshim çizmet kauboj dhe biker, por një vëmendje të madhe kanë marrë edhe çizmet e rehatshme slouchy të cilat që nga viti i kaluar kanë qenë zgjidhja më elegante për stilimin e përditshëm.

Ideale për çdo lloj trupi dhe të përshtatshme për veshjet e përditshme dhe të mbrëmjes, çizmet e gjera dominojnë çdo aspekt të modës.

Nga printimet e gjarprit, te lëkura me shkëlqim apo dhe lëkura e thjeshtë, në stilin e përditshëm gjejmë të gjitha llojet e çizmeve slouchy.

Ky model kombinohet me fustane xhins, tuta dhe pantallona. Guxoni të eksperimentoni me çizmet slouchy në vjeshjet tuaja./ CNA

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Një domosdoshmëri për secilën nga ju, çizmet slouchy

Lajmet e fundit nga