LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lehtësi, transparencë dhe ngjyra/ Moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2024

29 Janar 2024, 16:41, Trending CNA
Lehtësi, transparencë dhe ngjyra/ Moda e fustaneve të
Foto ilustruese

Nuk ka rëndësi se cili është stili i dasmës tuaj. Pavarësisht nëse doni t'i jepni çdo gjëje një shije “vintage”, “boho chic” ose një qasje jashtëzakonisht klasike, tendenca e momentit i përfshin të gjitha.

Ky trend, në botën e nuseve, materializohet në dëshirën për lehtësi dhe transparencë. Një metodë që i bën krijimet romantike dhe delikate, pothuajse të paprekshme dhe lë vend për të qenë joshës. Fustanet e shkurtra të nuseve rikthehen si protagoniste absolute.

Tendenca e papritur është e zeza. Fustani i nusërisë i zi tashmë tashmë është në qendër të koleksioneve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga