LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Koleksionet Pranverë-Verë 2024/ Yjet që shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

29 Janar 2024, 16:08, Trending CNA
Koleksionet Pranverë-Verë 2024/ Yjet që shkëlqyen në
Foto ilustruese

Yjet dhe stilistë të njohur u mblodhën në Paris këtë javë për koleksionet e shumëpritura Pranverë-Verë 2024 në Javën e Modës së Haute Couture.

Eventi nisi në pistën e Schiaparelli-t, ku yjet parakaluan në tapetin e kuq. Zendaya vodhi vëmendjen, e veshur me një fustan të zi me mëngë.

E pranishme gjithashtu ishte këngëtarja Jennifer Lopez, e cila mahniti të gjithë me një pallto të bardhë me petale.

Po ashtu u evidentuan për veshjen e tyre yjet si Kim Kadrashian, Kylie Jenner dhe Kris Jenner.

Kylie Jenner dhe vajza e saj Stormi Webster mbërritën dorë për dore të veshura me Valentino.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga