LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pantallonat leopard rikthehen në trend në 2024/ Modelet dhe si t'i vishni ato

3 Janar 2024, 13:11, Trending CNA

Pantallonat leopard rikthehen në trend në 2024/ Modelet dhe si

Pantallonat me print leopardi janë rikthyer sërish në modë dhe do t’i shihni gjatë gjithë vitit 2024.

Folëm për një rikthim sepse ky trend ishte një klasik i fillimit të mijëvjeçarit, kur stampat e kafshëve mund të shiheshin praktikisht kudo, duke u shfaqur veçanërisht në pantallonat me një siluetë të ndezur karakteristike të periudhës.

Shenjat e këtij rikthimi janë parë në prezantimit të koleksionit vjeshtë-dimër 2023-2024, duke përfshirë ato të Ferragamo, Bottega Veneta, Stella McCartney dhe Blumarine.

Me pak fjalë, në vitin 2024 pantallonat me stampa leopardi do të rikthehen fuqishëm, për kënaqësinë e adhuruesve të estetikës Y2K, por me një shkallë më të lartë kreativiteti dhe iniciativë personale në përcaktimin e pamjes./ CNA

Pantallonat leopard rikthehen në trend në 2024/ Modelet dhe si

Pantallonat leopard rikthehen në trend në 2024/ Modelet dhe si

 

Lajmet e fundit nga