LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ju pëlqeu fustani i Blue Ivy në çmimet “Grammy”?!/ Shihni pak koleksionin "Vivienne Westwood Bridal Couture 2024"

8 Shkurt 2024, 16:00, Trending CNA

Ju pëlqeu fustani i Blue Ivy në çmimet “Grammy”?!/

"Vivienne Westwood Bridal Couture 2024", fustanet e reja të nusërisë janë magjike.

Nga të gjitha yjet që morën pjesë në çmimet "Grammy 2024", Blue Ivy, ishte ajo që ndoshta katalizoi më shumë kuriozitetin, për tri arsye.

Ju pëlqeu fustani i Blue Ivy në çmimet “Grammy”?!/

Së pari, ajo është vajza e Beyonce-s, së dyti, është rritur aq shumë dhe tani është një vajzë e bukur 11-vjeçare dhe së fundi për këtë rast ka veshur një fustan nusërie. Dhe jo vetëm një. Ylli u ngjit në skenë në eventin e madh me një fustan të bardhë "Vivienne Westwood Couture".

Një model i personalizuar, i karakterizuar nga korse ikonë dhe një pëlhurë tafta mëndafshi me perla. Një ëndërr për t'u veshur në altar, dhe, me sa duket, jo vetëm. Fustani të kujtonte shumë një prej modeleve të koleksionit "Bridal Couture" të maison 2024, i sapozbuluar.

Ju pëlqeu fustani i Blue Ivy në çmimet “Grammy”?!/

Krijimet e reja të modës, 10 gjithsej, u prezantuan me një seri fotografish të realizuara në Paris. Protagonistët janë njerëz realë, të cilët shpalosin vizionin e tyre për çiftin dhe martesën nga këndvështrimi i lirisë së mendimit dhe emancipimit, duke treguar si anën tradicionale të botës së nuseve, ashtu edhe evolucionin që po përjeton./ CNA

Ju pëlqeu fustani i Blue Ivy në çmimet “Grammy”?!/

Lajmet e fundit nga