LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Primaret për Bashkinë Fier/ Një avokat futet në garë

12 Nëntor 2022, 09:57, Politikë CNA

Primaret për Bashkinë Fier/ Një avokat futet në garë

Në orën 10.30 avokati Ermal Hamataj prezanton kandidaturën në Primare për Bashkinë e Fierit.

Hamataj është kreu i dhomës së avokatisë në Fier.

Ai do të ketë përballë në Primaret për kryebashkiak, kandidatët Artur Mahmutaj dhe Edvar Kodhelin, të cilët e kanë shpallur më parë kandidaturën./CNA.al

Lajmet e fundit nga