LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PDIU kërkon rinumërim të votave/ Ankimon në KAS rezultatet në 2 bashki

25 Maj 2023, 18:18, Politikë CNA

PDIU kërkon rinumërim të votave/ Ankimon në KAS rezultatet

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet me në krye Shpëtim Idrizin ka kërkuar rinumërim të votave në 2 KAZAZ në bashkinë e Lezhës.

PDIU ka ankimuar në KAS edhe tabelën përmbledhëse të rezultateve për Këshillin Bashiak në këtë bashki.

Gjithashtu, PDIU ka ankimuar në KAS rezultatet për këshillin bashkiak të bashkisë Delvinë, në zgjedhjet e 14 majit./CNA.al

Lajmet e fundit nga