LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video - Ermonela Felaj harron mikrofonin hapur/ “Lëshon gojën” në Parlament: Vari l*shtë

25 Maj 2023, 15:50, Politikë CNA

Video - Ermonela Felaj harron mikrofonin hapur/ “Lëshon

Seanca e sotme në Parlament u shoqërua me debate për projektligjin për rritjen e pagave për deputetët, ministrat dhe administratën publike.

Këto debate kanë nxjerrë nga vetja nënkryetaren e Kuvendit, Ermonela Felaj, gjatë kohës që po drejtonte seancën.

Në një moment, Felaj harroi se e kishte mikrofonin hapur dhe nuk e përmbajti fjalorin.

Teksa po kryhej votimi nga deputetët në parim dhe nen për nen, nënkryetarja e Kuvendit dëgjohet të thotë “vari l*shtë”.

Vetëm pak sekonda pasi “lëshoi gojën”, Felaj vuri re se mikrofoni i saj ishte hapur, gjë që nuk e priti mirë dhe kjo u dallua nga mimika e saj.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga