“10 vjet nuk quhet futje, quhet dashuri”/ Kryemadhi, sherr me Rakipin për Bashën: Këlyshi u rrit u bë b*çe...

23 Qershor 2022, 21:48, Politikë CNA
“10 vjet nuk quhet futje, quhet dashuri”/ Kryemadhi, sherr me
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është përplasur ashpër sonte në emisionin “Të Paekspozuarit”, me Ylli Rakipin, për kryetarin e shkarkuar Lulzim Basha.

Teksa Kryemadhi ka shfryrë të gjithë mllefin për Lulzim Bashën, Rakipi i ka kujtuar se si dikur ajo të vriste nëse flisje keq për të.

Pjesë nga debati:

Monika Kryemadhi: Mua Luli Basha më ka marrë 4 deputetë.

Ylli Rakipi: Po paskeni mbajtur gjarprin më të madh në gji

Monika Kryemadhi: Po, normale.. Kush ia futi Sali Berishës? Këlyshi i vet! Këlyshi u rrit u bë buçe dhe e kafshoi.

Ylli Rakipi: 10 vjet nuk quhet futje, quhet dashuri. Ti të vrisje nëse flisje keq për Lulzim Bashën.

Kryemadhi: More zotëri.... Ju duhet të kërkoni ndjesë publike si media që e keni lejuar Bashën t'u bëjë lavazh truri shqiptarëve.

/E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga