"Miu i vogël inferior i skërmitet Europës!"/ Vasili ‘degjeneron’ Ramën, pas ‘JO-së’ për negociatat

23 Qershor 2022, 17:45, Politikë CNA
"Miu i vogël inferior i skërmitet Europës!"/ Vasili
Petrit Vasili

Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas refuzimit të radhës nga BE për çeljen e negociatave me Shqipërinë. 

Ai sjell në vëmendje festën e Edi Ramës në 26 qershor 2018, kur sipas tij u hapën bisedimet e anëtarësimit, ndërsa sot, 4 vite më pas, sulmoi BE-në se janë në hall. 

Postimi i Vasili
Miu i vogel inferior i skërmitet Europes!
Ja cfare shkruante ne 26 qershor 2018 ky Edi Rama, qe genjeu dynjane sikur medemek negociatat u hapen.
Ndersa sot pas 4 vjetesh kur negociatat nuk hapen po na thote, qe Europa qenka ne hall dhe se ky punet i paska fjolle me Vuçicin ne krah.
Hajde miu vogel inferior i kapur per bishti hajde./E.T-CNA.al

"Miu i vogël inferior i skërmitet Europës!"/ Vasili

Lajmet e fundit nga