LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘Të ruajmë veten për një burrë’/ Gazetarja ‘kryqëzon’ Fifin: E neverituar nga deklaratat e tua

24 Qershor 2022, 15:01, Lifestyle CNA
‘Të ruajmë veten për një burrë’/ Gazetarja
Këngëtarja Fifi Raçi

Një deklaratë e Fifit për partnerin e saj, Adis Patushin, e cila shkruante “Më fal që nuk jam rujt vetëm për ty” ka shkaktuar reagimin e ashpër të gazetares Zhaklin Lekatari.

Lekatari përmes një video në instastory shprehet se është zgjuar e neveritur nga deklaratat e Fifit, e cila sipas gazetares duhet ta përdorë famën dhe hapsirën e saj për tu mësuar diçka ndejkësve të saj dhe jo si të ruajnë veten për një burrë.

“Mirmëngjes Fifi unë jam Zhaklin Lekatari, jam gazetare dhe sot u zgjova e neveritur nga deklaratat e tua. Mua nuk më intereson shumë se çfarë bën ti në jetën tënde me sa njerëz bën seks, ajo që mua më intereson është  që audiencën dhe hapësirën tënde ta përdorësh për mirë, jo ta përdorësh duke i mësuar vajzave të vogla që ato duhet ta ruajnë veten për një person. Nëse ti do ta ruash veten për një person sepse mendon që vlerën ty ta jep ai person, bën mirë ta mbash për vete dhe jo të promovosh budallallëqe të tilla. U zgjova dje në mëngjes me Harry Styles  që ndihmonte një ndjekësin e tij që të bënte ‘coming out’, sot zgjohem me Fifin e cila na tregon që duhet ta ruajmë veten për  një burrë”, shprehet zhaklin në një nga storyt e saj.

Ndërsa nuk ka munguar edhe reagimi i kësaj të fundit, e cila duket se nuk e kursyer aspak thumbin për Lekatarin duke iu përgjigjur në mënyrë indirekte gazetares.

“Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti”, shkruan Fifi.

‘Të ruajmë veten për një burrë’/ Gazetarja

Lajmet e fundit nga