LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ju vë faj nëse nuk punoni më me mua”/ Luana Vjollca zbulon të “metën” e saj

24 Qershor 2022, 10:35, Lifestyle CNA
“Nuk ju vë faj nëse nuk punoni më me mua”/ Luana
Moderatorja, Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca, pas përfundimit të projekteve të saj muzikore, ka gjetur kohën për të falënderuar të gjithë ata që e përkrahën.

Përmes disa statuseve në rrjetet sociale, Luana ka treguar se është shumë kërkuese në punë dhe ka dy vite që po punon me këtë projekt.

Moderatorja shton se nëse bashkëpunëtorët e saj do të iknin me vrap prej saj dhe nuk do të punonin me të do t’i kuptonte.

“S’ju vë faj nëse ikni me vrap e nuk punoni më me mua domethënë pasi ju kam nxirë jetën që gati dy vite”, shkruan Luana Vjollca./ CNA.al

“Nuk ju vë faj nëse nuk punoni më me mua”/ Luana

Lajmet e fundit nga