LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga dënimi me burg te lidhja e re e dashurisë/ Rrëfehet Bojken Lako

23 Qershor 2022, 19:12, Lifestyle CNA
Nga dënimi me burg te lidhja e re e dashurisë/ Rrëfehet Bojken
Këngëtari, Bojken Lako

Këngëtari Bojken Lako ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës së tij private, ku së fundi është aluduar se është në një lidhje të re dashurie.

Pas fundit të romancës me këngëtaren Semi Jaupaj, duket se këngëtari ka gjetur një partnere që e bën të ndihet mirë, dhe foton ku konfirmon lidhjen e re e ka publikuar më parë në rrjetet sociale.

Në një intervistë për "Wake Up", Lako u shpreh: “Po shiko tani desha të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse kështu është si të thush maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Derisa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”- tha ai duke mos dhënë shumë detaje.

Gjithashtu këngëtari ka treguar edhe për reagimet që ka marrë pas lajmit se është dënuar me 3 vite burg.

“Jo more burrë. Shumë njerëz më kanë telefonuar, njerëz me kuriozitet, njerëz me buzë në gaz, të mërzitur, të habitur. Kishte dhe nga ata që e kuptonin teprimin e zhurmës dhe që kur hapja telefonin ishte qeshje nga dy palët, 'sa i famshëm je bërë'. U teprua pak, unë jam pjesë e jetës si çdo njeri pavarësisht se ne që merremi me artin jemi pak më të ekspozuar. Që në këtë moment kur kalohen ato limitet njerëzore është shqetësuese”, zbuloi ai./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga