LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Imiton Borën dhe thumbon Donald Veshajn/ Moderatori: Nuk e njohim tradhtinë

21 Qershor 2022, 10:53, Lifestyle CNA
Imiton Borën dhe thumbon Donald Veshajn/ Moderatori: Nuk e njohim
Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Thumbime dhe ironi ka pasur mes dy moderatorëve, Flori Gjini dhe Donald Veshaj.

E gjithë kjo ka ndodhur pas një ironie të përdorur nga Donaldi, në emisionin "Më lër të flas" ku e ftuara e mbrëmjes ishte moderatorja Oriela Nebijaj.

Teksa ka folur për emisionin "Pushime on Top", Nebijaj është shprehur se ka nisur puna ndërsa Flori Gjini ende nuk ka konfirmuar se do të jetë bashkëprezantues në këtë program.

Ne i kemi hyrë punës me kokë për 'Pushime on Top', ai akoma nuk ma ka konfirmuar nëse do të jetë me mua në këtë sezon të pestë”, -theksoi Ori.

Ndërkohë që Donaldi ka ndërhyrë menjëherë duke thënë:

“Pse u shua bota për meshkuj që s’ta ka konfirmuar akoma”.

Kjo duket se ka irrituar moderatorin Flori Gjini, i cili nuk i ka kursyer thumbet dhe ironitë ndaj Veshajt, madje duke imituar dhe Bora Zemanin, në deklaratat e saj për Donaldin, në kohën kur ai ishte brenda shtëpisë së "Big Brother Vip".

Imiton Borën dhe thumbon Donald Veshajn/ Moderatori: Nuk e njohim

Imiton Borën dhe thumbon Donald Veshajn/ Moderatori: Nuk e njohim

”Është e vërtetë nuk është shuar bota, por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhti. Kështu që për të gjithë ju që me keni pyetur përgjigjen time e dini tashmë”, ka thënë Flori./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga