LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizë në mes të emisionit/ Balerini i propozon martesë partneres

19 Qershor 2022, 20:54, Lifestyle CNA
Surprizë në mes të emisionit/ Balerini i propozon martesë
Graciano dhe Argjira

Një surprizë ka shoqëruar emisionin “E diell” te rubrika “Dielli apo Hëna”. Balerini Graciano Tagani ka surprizuar partneren e tij Argjira Spanca.  

Në fund të lojës, Gracianos ju kërkua nga Nevina Shtylla t'i propozonte live Argjirës për martesë me balerinin që pranoi menjëherë duke thënë se kjo pjesë nuk është e inskenuar pasi do të ndodhë vërtetë.

Ti e si sa të dua. Ti je gjëja më e shtrenjë që unë kam. Jam shumë falenderues se më ke ndryshuar jetën”, - ishin fjalët e Gracianos për Argjirën/CNA.al

Lajmet e fundit nga