LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alketa Vejsiu “pendohet”/ I kërkon falje Arilena Arës: Ky përqafim vlen sa 1000 fjalë

19 Qershor 2022, 14:43, Lifestyle CNA
Alketa Vejsiu “pendohet”/ I kërkon falje Arilena Arës: Ky
Arilena Ara dhe Alketa Vejsiu

Të gjithë e mbajmë mend sa polemika shkaktoi fitorja e Festivalit të 58-të të Këngës nga Arilena Ara, pasi në garë ishte këngëtarja Elvana Gjata, një nga favoritet për fituese në atë kohë.

I gjithë rrjeti shpërtheu në komente dhe pati shumë reagime nga personazhe të famshëm që kishin pritur dhe shpresuar që fituesja e atij edicioni të ishte këngëtarja Elvana Gjata me këngën me titull "Me tana".

Moderatorja Alketa Vejsiu ishte prezantuesja e atij edicioni të festivalit dhe pas shpalljes së fitores, pati një reagim në rrjetet sociale, ku tregoi haptazi përkrahjen e saj ndaj Elvana Gjatës.

Gjatë gjithë asaj periudhe u duk se raporti mes Alketa Vejsiut dhe Arilena Arës u kris.

Së fundi moderatorja i ka habitur të gjithë pasi ka publikuar një video në kohën kur Arilena ishte konkurrente në "X Factor Albania".

Ajo që në fakt tërhoqi më shumë vëmendjen është përshkrimi i kësaj videoje nga ana e moderatores, e cila shkruan: “Ky përqafimi vlen sa 1000 fjalë. Më fal Arilena Ara! Të dua! Në pritje të gjërave të bukura së bashku”, duke treguar kështu vlerësimin për këngëtaren./ CNA.al

Alketa Vejsiu “pendohet”/ I kërkon falje Arilena Arës: Ky

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Lajmet e fundit nga