LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasjet me Einxhel në "Big Brother"/ Ilir Shaqiri: Kam qenë shumë rëndë psikologjikisht

19 Qershor 2022, 13:03, Lifestyle CNA
Përplasjet me Einxhel në "Big Brother"/ Ilir Shaqiri: Kam
Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri

Koreografi Ilir Shaqiri, përplasjet më të shepshta në "Big Brother Vip", i ka pasur me moderatoren Einxhel Shkira.

I ftuar sot në rubrikën "Në trotuar", Iliri është shprehur se rrugëtimi i tyre në atë shtëpi nisi me këmbën e gabuar.

Koreografi pranon se ka qenë në një gjendje shumë të rënduar psikologjike kur Einxhel është futur në shtëpi.

Ndërsa shtoi se nëse qasja e tyre do të kishte qenë tjetër, do të kishte një raport tjetër me Einxhelin.

“Qe një gjë e pafat midis nesh që rrugëtimi ynë filloi me këmbën e gabuar. Kam qenë shumë rëndë psikologjikisht në atë periudhë. Më qëlloi një Einxhel me ato rastat e veta. Mënyra e të folurit me ngjasoi me dikë tjetër dhe thashë 'o bobo nga një mu bënë dy'. Me Einxhelin po të kishim një qasje tjetër do të kishim shkuar ndryshe”, tha Iliri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga