LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E “përndjek” si hije/ Capital T sqaron raportin me Adrola Dushin

18 Qershor 2022, 09:30, Lifestyle CNA
E “përndjek” si hije/ Capital T sqaron raportin me Adrola
Capital T dhe Adrola Dushi

Reperi Capital T i është përgjigjur pyetjes që e ka përndjekur pothuajse në çdo intervistë të tijën apo dalje publike.

A është i lidhur me modelen Adrola Dushi?

Capital T ka sqaruar këtë raport i ftuar në emisionin “Më lër të flas”.

Reperi është shprehur: Me Adrolën jemi shok shumë të mirë. Me këtë rast, e përshëndesim Adrolën. Nëpër emisione ma përmendin gjithmonë, por jemi shokë shumë të mirë”, tha ai duke iu dhënë fund spekulimeve për një romancë mes tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga