LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Më e mira” e Endri dhe Stefi Priftit, një hit i padiskutueshëm/ Kalon mbi 1 milion klikime në "YouTube"

14 Qershor 2022, 15:24, Lifestyle CNA
“Më e mira” e Endri dhe Stefi Priftit, një hit i
Vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti

Hiti i verës, kënga “Më e mira” nga vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti, ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Kënga ka kaluar mbi 1 milionë shikime në "YouTube", në vetëm pak kohë, që tregon se është mirëpritur dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Të gjitha këngët në repertorin e dy vëllezërve janë një perlë në muzikën shqiptare, por e veçanta e këngës "Më e mira", është se klipi është realizuar në një nga vendet më të lakmuara nga e gjithë bota, në Dubai.

Melodia, ritmi, teksti, klipi, këngëtarët, ky projekt është një “paketë” suksesi.

Shijojeni këtë hit veror nga vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti, që do t'ju shoqërojë në ditët dhe netët e nxehta të këtij sezoni./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga