LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Billie Eilish, këngë për gjyqin e Deep dhe Heard

11 Qershor 2022, 11:50, Lifestyle CNA
Billie Eilish, këngë për gjyqin e Deep dhe Heard
Këngëtarja, Billie Eilish

Billie Eilish dhe vëllai i saj Finneas debutuan të martën një këngë të re që i referohet shpifjes së Johnny Depp dhe ish-gruas së tij Amber Heard ndërsa ishin në skenë në Mançester, Angli, sipas Entertainment Tonight Canada .

Së bashku me referencën për ndarjen e raportuar të fundit të Eilish me aktorin Mattheë Tyler Vorce, sipas ET Canada, kënga përmend gjithashtu gjyqin e fundit të Depp dhe Heard, i cili përfundoi javën e kaluar.

Eilish, turneu i të cilës vazhdon në Mbretërinë e Bashkuar, deri më 16 qershor, përmendi gjithashtu “Roe kundër Wade”, duke iu referuar vendimin historic në SHBA, për abortin. Opinioni ka ngjallur polemika në të gjithë SHBA./ CNA.al

Lajmet e fundit nga