LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flet Besa Kokëdhima/ Marrëdhënia ime me babain

11 Qershor 2022, 22:53, Lifestyle CNA
Flet Besa Kokëdhima/  Marrëdhënia ime me babain
Besa Kokëdhima

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka rrëfyer se çfarë raporti ka me babanë e saj, Koço Kokëdhima. E ftuar në “A live night”, Besa shprehet se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me të atin, pasi edhe ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Marrëdhënia ime me babanë tim është një marrëdhënie thellësisht e ngushtë, një pjesëz mendoj se unë e kam jetuar një copëz të jetës sime në kontekstin zakonor si ai ka jetuar duke qenë se ka qenë prejardhja e tij. Një arsye tjetër është se ne kemi disa ngjashmëri karakteriale, kemi atë marrëdhënie që pjesën më të madhe të kohës kuptohemi me sy. Kemi qasje të përbashkëta emocionale, jemi të dy shumë emocionalë, për ata që s’e njohin ai duket pak autoritar dhe jo lehtësisht i aksesueshëm. Kam dëgjuar se njerëzit që kështu mendojnë edhe për mua, por ata që më njohin jam shumë emocionale dhe një karakter shumë i fortë,"- tha Besa./CNA.al

Lajmet e fundit nga