LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aludimi/ Shakira, në një lidhje me aktorin e njohur

11 Qershor 2022, 21:37, Lifestyle CNA
Aludimi/ Shakira, në një lidhje me aktorin e njohur
Shakira, Gerard Pique dhe Chris Evans

Lajmi i ndarjes së këngëtares së njohur latine Shakira dhe futbollistit Gerard Pique ka bërë xhiron e rrjetit.

Çdo ditë del një lajm i ri. Tani qarkullon lajmi se çifti i njohur ka kohë që ka qenë në një situatë të paqartë për lidhjen e tyre.

Si për futbollistin ashtu edhe për këngëtaren dyshohet se kanë krijuar raporte të tjera.

Një nga historitë më të fundit që ka dalë është se Shakira po shijon një lidhje me këngëtarin dhe aktorin e njohur, Chris Evans. Fillimisht, ata kanë ndjekur njëri-tjetrin në "Instagram" dhe që nga ai moment kanë nisur thashethemet. Duhet të theksohet se Evans ndjek vetëm 211 njerëz në "Instagram", shumica e të cilëve janë aktorë dhe shokë të Marvel.

Sakaq, një gazetar i "Univision" e pyeti Evans për vendimin e tij për të ndjekur Shakirën në rrjetet sociale në një konferencë që u mbajt në Teatrin "El Capitan" në Hollywood, Kaliforni.

“Nuk e kam takuar kurrë, por jam një fans i madh”, tha Evans.

Shakira dhe Gerard Pique kanë qenë të martuar prej 12 vitesh dhe kanë dy fëmijë./CNA.al

Lajmet e fundit nga