LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U bë toksike"/ Andi flet për ndarjen nga Melisa, zbulon arsyet

13 Qershor 2022, 10:07, Lifestyle CNA
“U bë toksike"/ Andi flet për ndarjen nga Melisa, zbulon
Andi Shehu dhe Melisa Lleshi

Andi Shehu dhe Melisa Lleshi i kanë dhënë fund romancës së tyre, që nisi pas daljes nga emisionin "Përputhen".

Andi është bërë pjesë e emisionit "E Diell", ku dhe zbuloi arsyet e ndarjes.

Ish-konkurrenti i "Përputhen" deklaroi se kishin kohë që ziheshin dhe lidhja kishte nisur të bëhej toksike.

“U ndamë se kishim shumë kohë që ziheshim për budallallëqe, për një fjalë goje. Filluam të ziheshim 3 herë në ditë. Në momentin që lidhja bëhet toksike është më mirë të mbarojë për të mirën e të dyve”, - u shpreh ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga