LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘Mos e fajësoni jurinë’/ Amber Heard e zhgënjyer nga mbështetja në rrjetet sociale

14 Qershor 2022, 10:16, Lifestyle CNA

‘Mos e fajësoni jurinë’/ Amber Heard e zhgënjyer nga

Edhe pse ka marrë fund beteja e ashpër ligjore mes Johny Deep dhe Amber Heard siç duket plagët e Heard akoma nuk janë mbyllur.

Kanë kaluar tashmë dy javë nga beteja e saj gjyqësore, por siç duket për Heard nuk është aspak e lehtë humbja që pësoi. Në intervistën e saj të parë pas humbjes ajo theksoi se nuk mund të fajësonte jurinë për besimin ndaj ish-burrit të saj.

Më pas ajo shtoi se ishte e pamundur që edhe juria të mos ndikohej nga urrejtjet dhe shpifjet që ishin në rrjetet sociale. "Kjo çështje nuk ka pasur aspak një përfaqësim të drejtë dhe të denjë në mediat sociale. Mbështetjet ndaj aktorit John Deep kanë qenë shume herë më të mëdha krahasuar me mua", - ka thënë ajo.

Juria në Fairfax, Virxhinia, i dha 10.35 milionë dollarë dëmshpërblim Depp-it pasi zbuloi se Heard e kishte shpifur atë për çështjen kryesore të abuzimit në familje. Heard ka thënë se do të apelojë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga