LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Më sensuale se kurrë/ Beniada Nishani lë pa fjalë ndjekësit me pozat e fundit

18 Qershor 2022, 08:32, Lifestyle CNA
FOTOT- Më sensuale se kurrë/ Beniada Nishani lë pa fjalë
Modelja, Beniada Nishani

Beniada Nishani, është një nga modelet dhe personazhet më të dashura të ekranit.

Gjatë karrierës së saj, Beniada është njohur për fotot e saj provokuese.

Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin me fotot e fundit, teksa shfaqet me rroba banjo.

Ajo tregon siluetën e saj perfekte ndërsa rrjeti shpërthen në komente komplimentuese./ CNA.al

FOTOT- Më sensuale se kurrë/ Beniada Nishani lë pa fjalë

FOTOT- Më sensuale se kurrë/ Beniada Nishani lë pa fjalë

Lajmet e fundit nga