LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një betejë e tretë ligjore?/ John Deep mund të padisë përsëri ish gruan e tij

16 Qershor 2022, 21:02, Lifestyle CNA
Një betejë e tretë ligjore?/ John Deep mund të padisë
John Deep dhe Amber Heard

Nuk ka të sosur lufta mes John Deep dhe Amber Heard.

Pas intervistës së saj të fundit, Amber theksoi se deklarata e Johny Deep se ai asnjëherë nuk e ka goditur atë ishte një gënjeshtër.

Më pas, ajo shtoi se do të qëndrojë pranë çdo fjale të dëshmisë së saj deri në ditën që do të vdesë.

Sipas avokatëve të John Deep, kjo akuzë mund t’i hapë probleme përsëri aktores, pasi është një burim ligjor për të paditur Hard.

Kjo intervistë mund të llogaritet si një ‘publikim’ i ri sipas ligjit i cili mund të nxisë një padi të tretë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga